Hızlı Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Depresyon Tedavisi

Kayseri Depresyon Tedavi Yöntemleri / Kayseri Psikoterapi

Kayseri Psikoterapi (konuşma terapisi) Hafif ve orta şiddette depresyonda en sık tercih edilen tedavi türü psikoterapötik uygulamalardır. Kayseri Psikoterapi genellikle haftada 1-2 saat sürer ve 10 - 15 hafta sürer. Psikoterapi uygulamalarından en sık kullanılan yöntemleri şu başlıklar altında inceleyebiliriz:

Kayseri Bilişsel Davranışçı Terapi: BDT, irrasyonel düşünce kalıplarını tespit etmek ve ortadan kaldırmak için tasarlanmış kısa süreli bir terapidir.
Kayseri Kişiler Arası Terapi: Kişilerarası ilişki terapisi, birey ve çevre arasındaki ilişkinin ruh sağlığı üzerinde önemli bir etkisi olduğu görüşüne dayanır. Kişilerarası ilişki terapisinde psikoterapistler, depresif bireylerin düşünce ve davranış kalıplarını değiştirmelerine ve dış ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olmaya çalışır.

Kayseri Psikodinamik Terapi: Bireyde depresyonun temel nedenini ortaya çıkarmak için tasarlanmış uzun süreli bir psikoterapidir.

Kayseri EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing): Travmatik anıları ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir psikoterapidir.

Kayseri’de Sarı Psikoloji Uzman Psikolog kadrosuyla Depresyon Tedavisi farklı psikoterapi yöntemlerini kullanarak başarılı bir sonuç almaktadır. Eğer kendinizi daha iyi hissetmek isterseniz bizi tercih edebilirisiniz.

Kayserinin En Sevilen Psikolog Mehmet Tuz depresyon alanında uzman psikoterapi yaklaşımlarıyla etkili çözümler sunmaktadır.

Kayseri Depresyon | Depresyon Tedavisi | Kayseri Depresyon Tedavi | Kayseri Psikolog | Kayseri Psikoterapi Tıklayınız