Hızlı Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Kayseri Psikolog Randevu Nasıl Alınır ?

Kayseri Psikolog / Psikolog Randevusu Nasıl Alınır?

Günümüzde birçok insan çeşitli sorunlar ve travmalar yaşadıktan sonra psikolojik desteğe ihtiyaç duymaktadır. İlk kez bir psikologla görüşme fikri zor olabilir ve bireyde utangaçlık veya gerginliğe neden olabilir ancak insanlar için yaşam boyu birçok durum veya dönem nedeniyle uzman psikolog yardımı almakta fayda vardır. 

Bireyin Kayseri Psikolog randevusu ne zaman alacağını belirlemek mümkün olmasa da birey, hayatının eskisinden farklı olduğunu hissettiği, eskisinden daha fazla olumsuz duygu ve düşüncelere sahip olduğu ve yaşamında yavaşlama gördüğünde psikolojik destek almalıdır. Bununla beraber bireyin panik atak, depresyon, kaygı bozuklukları, cinsel sorunlar, aile danışmanlığı, oyun terapisi gibi birçok konuda psikolojik destek alabileceği uzman psikologlar vardır. Bu doğrultuda psikolog seçimi önemli olmakla beraber tercih edilen Kayseri  Psikolog Randevu Al formundan görüşme oluşturabilirsiniz.

Kayseri Psikolog Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bireylerin psikolojik danışma hizmeti alırken doğru uzmanları seçebilmeleri için özenli olmaları gerekmektedir. Psikolog seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar olsa da en önemlisi psikoloğun mesleki bilgisi, eğitimi ve yeteneğidir. Örneğin; bir birey, destek alacağı konu ile ilgili psikologların yeterliliğini incelemeli ve 4 yıl psikoloji okuduktan sonra elde ettiği uzmanlık alanını sorgulamalıdır. Görüşülen psikolog kesinlikle tedavi edilebileceğini beyan ediyorsa, doktorun güvenilirliğinin araştırılması gerekir. Alınan psikolojik destek için ödenen ücretler için fatura düzenlenmesi istenmelidir. Fatura kesmek istemeyen klinikler genellikle tezgah altıdır ve devlete kayıtlı olmayan klinikler olabilir. Bu tür durumlara dikkat edilmelidir. 

Söz konusu bireyin sağlığı olunca psikolog seçimi ve Psikolog randevusu oldukça önemlidir.
Sarı Psikoloji olarak Kayseri'de en etkili psikolog ekibine sahibiz. 

İlk Randevuyu Almadan Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kayseri psikolog randevusu alacak kişilerin bazı hususlara dikkat etmesi gerekir. Psikolog randevusu almadan önce ilk olarak tercih edilen psikoloğun uygun olup olmadığı dikkate alınmalıdır. Öncelikle psikolog hakkında iyi bir araştırma yapılmalı ve alanında uzman bir psikolog olup olmadığı öğrenilmelidir. Bu araştırma yapılırken psikoloğun sosyal medya hesapları, internet sitesi ve danışan yorumları incelenmelidir. 
Bir psikologdan randevu almadan önce bireylerin hangi konularda ve neden psikolojik desteğe ihtiyaç duyduklarına karar vermeleri gerekir. Öte yandan kişinin bütçesine göre de psikolog görüşmesinin maliyetini araştırması gerekebilir. Bireyin yaşadığı bölgede en iyi hizmeti veren danışma merkezinden randevu almasında fayda vardır.

Bu konuda Kayseri’de Sarı Psikoloji uzman psikolog kadrosuyla Kayseri'nin en iyi psikolojik destek veren ve en başarılı psikolojik danışma merkezidir. 

Kayseri Psikolog Randevusu 

Psikolojik danışma hizmetlerine başvurmaya karar verdiğinizde, Kayseri'deki Sarı Psikoloji psikolojik danışmanlık merkezimizden randevu almak için bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
Asistanımız sizin için en uygun randevu saatini belirlemenize yardımcı olacaktır.
Ayrıca ücretsiz ön görüşme sayesinde uzman psikologlarımızla görüşüp merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 

Ücretsiz Ön Görüşme

Ön görüşme yaptığınız psikolog, seans ile ilgili detaylar konusunda size bilgi verecektir. İlk randevuyu planlamadan önce uzman psikologlarımızla ön görüşme yapmak isteyebilirsiniz. Bu ön görüşme  aklınıza takılan soruları sormanız ve bilgilenmeniz içindir. Ücretsiz Terapi danışanların uyum sürecin aşılması için planlanmıştır.

Ön görüşmede sorabileceğiniz bazı sorular: 
• Akademik geçmişiniz nedir? Psikoterapist olmak için hangi aşamalardan geçtiniz?
• Belirli bir çalışma konunuz var mı?
• Daha önce benim sorunuma benzer sorunları olan biriyle çalıştınız mı?
• Hangi psikoterapi yöntemlerini kullanıyorsunuz? Bu terapi yöntemlerini uygulama noktasında   eğitim aldınız mı ?
• Seans ücretiniz ne kadar? Nasıl ödeme yapabilirim?
• Kayseri psikolog randevu sistemi hakkında bilgi alabilir miyim?

Telefonda ön görüşme talebi için Hızlı Randevu Al  formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

Kayseri Psikolog Randevu | Mehmet Tuz