Hızlı Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Sekste Heyecan ve Eğlencenin Sırları

Sekste Heyecan ve Eğlencenin Sırları
"Seks hayatınızı daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmenin yollarını bulduk!" 
Yaşam koşulları, ekonomik kriz ve iş stresi gibi faktörler libido ateşinizi söndürmüş olabilir. Bu gibi bir çok nedenden dolayı cinsel yaşam monoton hale gelir. Bunu değiştirmek, eski heyecanlı cinsel yaşamınıza dönmek için partnerinize zevk aldırmaya odaklanmalısınız. Cinsel birlikteliğinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız, eskisi gibi seksten zevk almıyorsanız bu öneriler cinsel birlikteliğinizde şehvetinizin her zaman yüksek olmasını sağlayabilir.

 Peki, seks hayatınızı daha heyecanlı ve keyifli hale getirmek istemez misiniz? O zaman buna zaman ayırmalısınız. Ne kadar yorgun olursanız olun, o heyecanlı dakikaları yaşamak için kendinizi motive edin, pişman olmayacaksınız. 
 İşte cinsel hayatına heyecan katmak isteyenlere yardım edecek, cinselliği keyifli  hale getirecek, libidoyu yükseltecek öneriler;

Aceleye getirmeyin! 
Her anın tadını çıkart. Yavaşça soyun ve ön sevişmeyi mümkün olduğunca yavaş yapın. Böylece siz ve eşiniz seks yapmaya yeterince odaklanacaksınız ve sonunda ateşli an başlayacak.
 Ona sürprizler yapın!
 Her seferinde farklı bir iç çamaşırı ile onu şaşırtın ve yatak odanızdaki heyecanı ikiye katlayın. Bu eğlenceli oyunu yaparak farklı seksi kıyafetler satın alabilir ve her seferinde farklı pozlar verebilirsiniz. 
Yeni pozisyonlar deneyin!
 Seksi sıkıcı yapan bir diğer faktör de sürekli aynı pozisyonu denemektir. Heyecanı artıran ve orgazm olmanızı kolaylaştıran pozisyonları deneyerek harika seks yapabilirsiniz. 
Eşinizi Tahrik Edin!
 Seks yapmadan önce partnerinizin ve sizin yeterince heyecanlı olduğunuzdan emin olun. Böylece hem cinsel yaşam kalitenizi yükseltebilir hem de orgazm olmanızı kolaylaştırabilirsiniz. 
Dudakların Önemini Unutmayın !

Araştırmalara göre önsevişme sırasında eşinizi öpmeniz onun sekse daha fazla istekli hale gelmesini sağlayabilir. Seksi daha heyecanlı hale getirmek için dudaklarınızı kullanmalısınız. 

Kayseri Psikolog uzman ruh sağlığı ekibimizle  her zaman yanınızdayız. Randevu ve Bilgi İçin Arayınız.

Cinsel Terapist | Psikolog | Mehmet Tuz